Over

Onze missie

 

Wij willen de industrie als geheel verder helpen door slimme oplossingen te verzinnen. Als iets nog nooit gedaan is, zijn we graag de eersten die de uitdaging aangaan.

Onze kracht zit in complexe projecten waar standaard oplossingen niet altijd meer voldoen. Waar anderen opgeven, voegen wij waarde toe. Dat is wat klanten in ons waarderen.

Het liefst bedenken en bouwen we vette shit: innovatieve hydrauliek oplossingen voor projecten die nog nooit gedaan zijn. Niet alleen omdat nieuwe dingen maken onze kracht is, maar ook omdat we geloven dat het doen van nieuwe ontdekkingen essentieel is om te kunnen blijven groeien.

Ronald Commandeur
Ronaldronald@totalhydraulics.nl
Patricia  Huiberts
Patricia
Joost Pronk
Joostjoost@totalhydraulics.nl
Jeroen  Ligthart
Jeroenjeroen@totalhydraulics.nl
Patrick Wanst
Patrickpatrick@totalhydraulics.nl
Djoeri  van Drie
Djoeri 
Matthijs Boot
Matthijs
Casper  Jansse
Casper
Oscar Bijvoet
Oscaroscar@totalhydraulics.nl
John Bok
John
Jesse Vaneveld
Jesse
Marco Bok
Marcomarco@totalhydraulics.nl
Hans Vogel
Hanshans@ghsfp.nl
Evelien Almekinders
Evelienevelien@ghsfp.nl
Martine Gul 
Martinemartine@totalhydraulics.nl

Onze certificaten

Om topkwaliteit te garanderen in elk project, beschikken wij over alle in de industrie geldende certificeringen en standaarden.

Erkend dealerschap

Wij zijn erkend dealer en importeur van tal van gerenommeerde merken.